„A pirate’s life for me” :)

Witam!
Bardzo dziękuje osoba ,które dodają komentarze. Jest mi bardzo,bardzo miło gdy je czytam. Zachęcam do dalszego komentowania, polecania i czytania mojego bloga. DZIĘKUJĘ :*
Dzisiaj chciałabym popisać o filmach, a dokładnie o pewnej serii. Uwielbiam wszystkie części tego filmu i z niecierpliwością czekam na piątą część. Niektórzy z Was mogą już się domyślać o co mi chodzi.
„PIRACI Z KARAIBÓW”
Znam bardzo dobrze wszystkie części. Po raz pierwszy obejrzałam je przez przypadek.Nigdy jakoś specjalnie mnie do tego mnie nie ciągnęło. Ale po obejrzeniu chyba drugiej części, zakochałam się. Najbardziej w „Piratach” spodobało mi się połączenie wspaniałej przygody, fabuły z wątkami miłosnymi Elizabeth i Will’a. Świetna gra aktorska. Nie jest to zwykły film przygodowy. Dzięki postaci Jack’a Sparrow’a film w niektórych momentach jest zabawny, co nadaje mu oryginalność.
Głównych bohaterów grają bardzo dobrzy aktorzy: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley w pierwszych trzech częściach a w czwartej dochodzi jedna z najbardziej seksownych aktorek Penelope Cruz.
Scenografia no bajeczna. Muzyka jest świetna i bardzo szybko wpada w ucho. Każdy przynajmniej raz słyszał „tytułową” piosenkę „He’s a pirate”. Można nie kojarzyć po tytule , ale jak tylko usłyszymy pierwsze dźwięki to no… nie ma mowy żeby ktoś tego nie znał,albo przynajmniej nie kojarzył.
Po obejrzeniu wszystkich części po prostu nocami mi się śni, ich życie. Wolność, brak problemów, przygody, prawdziwa miłość i oczywiście kostiumy. Jednym słowem gdybym miała wybrać swoje życie to właśnie takie bym chciała.
Te części są jednymi z najlepszych filmów na całym świecie. Kocham je i z niecierpliwością czekam na kolejna część…
A Wy oglądaliście chociaż jedną część? Jeżeli tak to napiszcie Swoje zdanie na ten temat w komentarzach :)
Jeśli nie oglądaliście to bardzo Was to tego zachęcam :*
THE DUFF

2 comments

  1. ~Q. · Styczeń 18, 2016
    • theduff · Styczeń 18, 2016

      Dziękuje :*