Najlepszy czy najgorszy dzień ?

Witam!
e przyszedł mi do głowy pomysł na dzisiejszą notkę) i gdy wróciłam byłam zmęczona i postanowiłam ,że dzisiaj Wam ją naNa samym początku chciałabym przeprosić za to ,że znowu mnie chwile nie było,ale byłam wczoraj na lodowisku ( gdzipisze.
A więc..
Pojechałam na łyżwy. Wszystko zaczęło się pięknie , fajnie a potem BAM! Przyszła jedna osoba, która prawie zepsuła wczorajszy dzień. Gdy ją zobaczyłam to momentalnie zepsuł mi się humor. Ale do czego zmierzam…
Takie sytuacje w życiu są , z obiektywnego punktu widzenia po prostu śmieszne. Załóżmy, że jest 22.01.2016. Jest to najlepszy dzień Waszego życia. Ma zostać zepsuty, przez jakąś osobę, której nie lubicie i w zasadzie nie powinnyście się nią przejmować? No chyba nie. Ja zrozumiałam to dopiero dzisiaj. I chociaż wczoraj prawie się załamałam gdy ją zobaczyłam to dziś myślę, że moja reakcja była trochę przesadzona…
Więc chciałabym Wam powiedzieć, że nie pozwólcie aby najlepsze dni zostały zniszczone przez osobę, która pewnie Was nie lubi, albo wy nie lubicie jej.
Ale chciałabym podzielić się z Wami tym co się stało potem. A to było mega śmieszne, słodkie , co poprawiło mi humor tak ,że dalej się uśmiecham..
Wjechał na mnie taki facet. Oczywiście się przewróciłam a on pomógł mi wstać. Przerosił mnie i odjechał. Potem się do mnie uśmiechnął, jeździł koło mnie i kilka razy we mnie wjechał. Było to mega śmieszne. Jestem mu mega wdzięczna i mam nadzieję, że go jeszcze spotkam. Poza tym dobrze się jeździło i jeszcze dwa razy przewróciłam się , ale już poza lodowiskiem. Wytłumaczę się tym, że było bardzo ślisko :)
Ale wracając jeszcze do tematu u góry..
Nie możemy pozwolić, aby dobry dzień został zepsuty przez osobę, która nie przejmuje się nawet tym,że nam go zepsuła.
A Wy co myślicie? Swoje zdanie napiszcie w komentarzach :)
THE DUFF
PS Chciałabym bardzo Was przeprosić za to ,że dzisiaj tak o mnie ale chciałabym podzielić się swoja radością z Wami…

0 comments