Tak magiczne i tak rzadkie…..

Witam!!!
Już na samym początku dziękuje za komentarz pod ostatnim wpisem. Było mi bardzo miło gdy go czytałam i zachęcam do dalszego komentowania moich wpisów. :)
Z okazji Nowego Roku notka będzie o marzeniach. Powiecie „Ale wybrała sobie banalny temat”. Ale czy te rzeczy,które uważamy za banalne nie są najtrudniejsze do wyjaśnienia i do zrobienia?
Każdy z Was na pewno oglądał chociaż jedną część serii „Step Up”. Każda z części opowiada przede wszystkim o jednej rzeczy. O spełnianiu marzeń. Ktoś powie „Ale to musi być nudne,Jeden i ten sam temat”. I problem w tym,że nie jest. Bo spełnianie swoich marzeń a szczególnie droga do ich spełnienia jest niesamowita. Jeżeli jeszcze przemierzacie ją z najlepszymi przyjaciółmi to jesteście szczęściarzami. Bo nie ważne gdzie i kiedy tylko z kim.
Wiecie jaki jest drugi powód tego,że ta seria jest wciąż na topie? Bo większość ludzi nie spełnia swoich marzeń i chcą się nacieszyć szczęściem innych. Nawet jeśli to szczęście jest filmowe. Smutne nie? Ale jakże prawdziwe. Może ja się mylę. Przecież nie wiem wszystkiego. Jeśli uważacie inaczej piszcie w komentarzach.
Przyznam się,że ja zaliczałam się do drugiej grupy. Ale dziś to się zmieni. Chcę żyć życiem,które zapamiętam do moich ostatnich dni na tym jakże dziwnym świecie. Chcę zapamiętać każdą chwilę. Każde spełnione marzenie . Każdą sympatyczną napotkaną osobę. Każde miasto,wieś. Każdą sekundę,minutę.
Marzenie są kruche, zwłaszcza w teraźniejszym świecie. Przez nawał pracy często zapominamy je spełniać ,a z czasem w ogóle nie wiemy co to jest. Dlatego ważne jest żeby o nich pamiętać. Nie mówić „Jutro zacznę” bo z jutra może zrobić się rok. Potem całe życie.
Może to banalne co powiem. Wierzcie w siebie i w swoje marzenia bo tylko one mogą sprawić ,że później będziemy mogli nasze życie nazwać magicznym.
Hmmmm moje marzenia….
Chciałabym bym zostać reżyserem,podróżnikiem,fotografem, założyć fundację, która będzie chronić naszą przyrodę. A takie na teraz… Nie wiem :D Musiałbym się zastanowić. Ale w sumie jedno mogę napisać już teraz. Chciałabym aby ten blog stał się podporą dla wielu nastolatek. Aby mogły tu znaleźć pomoc i dobrą radę, a nawet poczucie,że komuś mogą się wyżalić.
Zastanówcie się jakie są Wsze marzenia. Opiszcie je w komentarzach, a razem spróbujemy je spełnić.
THE DUFF
PS SPEŁNIAJCIE MARZENIA!!!! NAPRAWDĘ WARTO……. :)

2 comments

 1. ~Tweety · Styczeń 1, 2016

  Hmmm, chciałabym powiedzieć coś o marzeniach, ale już wszystko co było trzeba, zostało powiedziane. Ja mam jedno najważniejsze marzenie, a nawet dwa:
  1.Żeby się spełniła chociaż połowa z moich pobocznych marzeń,(tak jak postanowienia noworoczne;))
  2.Zostać wojskowym. To mój życiowy cel. Od zawsze fascynowało mnie to wszystko i teraz staram się to osiągnąć. Myślę, że na razie mi wychodzi;) Ale co ja tam wiem…:D

  • theduff · Styczeń 1, 2016

   Będę trzymać za Ciebie kciuki. :*