Fajerwerki, szampan… SYLWESTER !!!!

Witam!
Na początek kolejny raz chciałam podziękować osobą ,które dodają komentarze. Jest mi tak miło jak je czytam.
Dziś Sylwester!!!!!!
Życzę wszystkim udanego i pijanego Sylwestra (ale bez przesady) !!!! Najlepszego !!! :)
Z okazji tego,że dzisiaj jest ostatni dzień 2015 roku chciałabym wraz z Wami podsumować ten rok i napisać postanowienia na następny (teraz z nich się już nie wymigam, mam świadków :( )
Podsumowanie..
Ten rok był dziwny. Pełen wesołych chwil i tych bardzo trudnych. Z całego serca chciałabym podziękować moimi BFF <3 za wszystko (one wiedzą za co :)), Wam za to, że sprawiliście,że końcówka tego roku była chyba najlepszą jaką mogłabym sobie wyobrazić. Te komentarze, czuję ,że naprawdę mnie czytacie,"słuchacie". Bardzo Wam dziękuje z całego mojego serduszka. <3 <3 Mimo tego,że ten rok obfitował bardzo smutne chwile to wydaje mi się,że był to najlepszy rok w całym moim dotychczasowym życiu.
Moje plany na 2016 rok :)
Pewnie jak każdy chciałabym być szczęśliwa. Znaleźć mojego "księcia z bajki" ale to chyba jest niemożliwe. Dalej chciałabym prowadzić tego bloga bo dzięki Waszym komentarzom czuję się tak……niesamowicie. Nigdy nie będę wiedziała jak się Wam odwdzięczyć. Chociaż "znamy" się nie długo ( bo jak się nie mylę to tylko parę dni) to czuję się jakbym zdobyła nowych przyjaciół.
POSTANOWIENIA NA ROK 2016 :)
1.Być szczęśliwą
2.Cieszyć się z życia ( co bezpośrednio wiąże się z punktem 1.)
3.Dalej prowadzić tego bloga, zdobyć coraz więcej czytelników (czytaj przyjaciół :) )
Nie chcę pisać ich zbyt dużo bo boję się, że nie wykonałabym ich.
Mam dla Was pewny pomysł. Poddała mi go moja przyjaciółka. Skombinujcie jakieś pudełko, słoik czy jakiś pojemnik. Trzymajcie u siebie w pokoju i codziennie wrzucajcie do niego karteczkę. Na tej karteczce napiszcie co danego dnia sprawiło,że na waszej twarzy pojawił się uśmiech. Świetny sposób żeby poprawić sobie zły humor, a pod koniec roku powspominać.
Już nie przedłużam.Chciałabym jeszcze raz z całego serca podziękować moim BFF i Wam za wszystko. Jak podsumujecie 2015 i jakie są Wasze postanowienia na nowy rok? Koniecznie napiszcie w komentarzach.
THE DUFF
PS Przy okazji opiszcie jak spędziliście ostatnie godziny starego roku :)

2 comments

 1. ~Tweety · Grudzień 31, 2015

  Witam, takiego samego, szalonego Sylwestra Wam życzę;) Fajne postanowienia, a ja do moich:
  1.Zacząć REGULARNIE ćwiczyć
  2.REGULARNIE dodawać notki na blogu
  3.Częściej zabierać swojego psa na spacery
  4.Wykonać ten pomysł z pudełkiem;)
  5.No i przystopować ze złośliwością. Chociaż nie, bo to część mojego charakteru. Więc postanowienia są 4. Im ich mniej, tym większe prawdopodobieństwo, że się je wykona. Pozdrawiam!:*

  • theduff · Grudzień 31, 2015

   Trzymam za Ciebie kciuki! :*