Pozory mylą :(

Witam!
Na samym początku chciałabym bardzo podziękować osobą, które dodają komentarze. Jest mi bardzo miło gdy je czytam. DZIĘKUJĘ :* A jednocześnie chciałbym przeprosić za to, że tak rzadko ostatnio wstawiam notki, ale niestety mam tak mało czasu nawet dla siebie, ale w końcu jest.
Niestety nie jest to zbyt wesoły temat, ale chciałabym się z Wami nim podzielić.
Niektórzy ludzie są śmieszni.
Są fałszywi, niemili a oczekują od Ciebie tego, że będziesz szczera i milutka wobec nich.
Pisząc to dosłownie mam mokre oczy. Mam nadzieję, że wybaczycie mi taki temat, ale po prostu musiałam.
Nie płaczę przez faceta bo już dawno zrozumiałam, że nie warto. Płaczę z bezsilności. Dobija mnie ten świat. Z każdym dniem przekonuje się coraz bardziej, że na świecie jest coraz więcej osób, które najchętniej utopiłyby Cię w łyżce wody. Czy to nie jest straszne? Jedna osoba chce mieć wszystko bez względu na to czy po drodze rani innych ludzi czy nie. Ma to po prostu gdzieś.
Ale jak ty jej powiesz coś chamskiego to po prostu oczy wytrzeszcza jakby jej miały zaraz z orbit wypaść. Jak jej tak powiesz to ty chyba serca nie masz, ale ona może robić co tylko chce.
Co jest najlepsze w takich osobach?
Że potrafią się doskonale „kamuflować”. Z jedną osoba rozmawia, śmieje się a potem już z kimś innym obgaduje za plecami. To nawet nie jest śmieszne. To jest żałosne. To że ma ładną twarzyczkę niewiele da. Pewnie otworzy wachlarz możliwości, ale co z tego ,że nikt z nią nie wytrzyma. Nie wiem może ja nie znam się na fejmie, sławie, ale jeżeli miałabym zdobywać tę popularność w taki sposób to chyba wolałabym „skoczyć z dywanu, pociąć się mydłem lub powiesić się na własnej ręce”.
Jeszcze jedna ciekawostka, osoby, które przyjaźnią się z taką osobą nic nie widzą. Dopiero jak osoba ta zostawi nas, zrani to wtedy dowiadujemy się jaka tak naprawdę jest. Czuję się teraz taka niechciana. Ale nie o mnie tu. Chciałbym Was ostrzec przed takimi osobami. Potrafią zranić człowieka i jeszcze dokopać leżącego, a nie chcę żeby Wam coś takiego się przytrafiło.
Proszę o komentarze pod wpisem :) I jednocześnie chciałabym przerosić za taki temat :(
THE DUFF

2 comments

  1. ~Tweety · Luty 10, 2016

    Ten temat jest nie zmienny. Zawsze tak samo smutny i zawsze tak samo dobija. :( Za nie dodawanie notek nie musisz przepraszać, każdy wie, jak to jest z tym czasem ;) Ale zaraz, zaraz cóż to moje piękne (czasem zapłakane:D) oczy widzą! Czy tu jest cytat z któregoś mojego komentarza? O jak fajnie… A jak to nie to, to możemy udawać, że to to. XD A tak na poważnie- napisałaś, że czujesz się niechciana i z tego tekstu wynika, że przyjaźniłaś się z właśnie taką osobą, i właśnie taka osoba Cię zostawiła. Wiem, że to boli (ileż można pisać to „że” XD) ale w końcu musisz odpuścić. Pa, pozdrawiam i podnieś się razem z głową do góry! ;) :*

    • theduff · Luty 10, 2016

      Dziękuję :*