By one thing. By something so stupid

Witam!
Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieć tego za złe..
Ale chciałam Wam napisać coś głupiego i w sumie nieważnego, ale coś co zepsuło mi humor i sprawiło , że moja samoocena spadła w dół..
Chciałam się „wygadać” bo w sumie nie chcę psuć humoru przyjaciółką :(
To będzie pierwszy i ostatni raz jeżeli nie chcecie takich wpisów..
A więc…
Bardzo lubię i chodzę na lodowisko i za każdym razem jak byłam, był także taki facet. Moja „przygoda” z nim zaczęła się od tego , że podjechałam mu pod łyżwy. Chciałam zjechać na bok i o prostu go nie zauważyłam. Potem zaczął się gapić, jeździć koło mnie i w końcu CHYBA chciał zagadać. Tak przynajmniej twierdzi przyjaciółka.
Nie będę zaprzeczać zauroczyłam się chociaż nie powinnam :(
Jest mi trochę smutno z powodu tego , że nie przyszedł , ale bardziej chyba z tego , że zrozumiałam jedną istotną rzecz. Zrozumiałam, że jestem bardzo naiwna i głupia. Wyobrażałam sobie gruszki na wierzbie choć nawet nie znam jego imienia :(
Ale powinnam docenić chyba to, że chociaż przez chwilę byłam szczęśliwa. Nawet gdyby on po prostu robił ze mnie przysłowiowe „jaja”. Każda chwila szczęścia jest warta bo podnosi człowieka na duchu w najgorszym momentach. Bo może pomimo tego, że teraz jest źle, czujemy rozczarowanie czy rozgoryczenie to wcześniej było dobrze i to warto docenić. Dziwne. Nie pomyślałam o tym wcześniej i tak teraz do Was piszę i to zrozumiałam. Trochę polepszył mi się humor xD
I mam dla Was jeszcze takie pytanko..
Ponieważ wiecie , że moją „pasją” jest fotografia. Jeżeli byście chcieli w następnym wpisie mogłabym dodać parę ale niestety jeszcze z czasu gdy było ciepło ponieważ ostatnio nie miałam czasu, żeby iść (czego bardzo żałuję).
Oczywiście nie nalegam ale jeżeli chcecie to z miła chęcią.
A poza tym chciałabym poprosić o komentarze czy tego typu notki się Wam odpowiadają, taki w których opisuje swój stan, co się działo i w ogóle. Proszę o opinie oraz jeśli blog się podoba o podaniu adresu koleżankom,przyjaciółkom i siostrom :)
THE DUFF

2 comments

  1. ~Tweety · Styczeń 26, 2016

    Takie notki jak najbardziej mogą być, jeśli chociaż odrobinę poprawią Ci humor. A zdjęć to ja się już nie mogę doczekać, na pewno będą super. :D

  2. Scarlett · Styczeń 26, 2016

    Masz rację, każda chwila szczęścia jest nas warta. Nieważne jak wszystko się potoczyło, czy ma się jeszcze potoczyć. No trudno, nie zawsze życie wygląda kolorowo. Najważniejsze, by cieszyć się choć najkrótszym powodem do uśmiechu.

    O! Chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcia :)

    Pozdrawiam!